Paslaugos

NEMOKAMAI!
Atvyksime ir įvertinsime reikalingų darbų kainą

+370 640 46424

Kiliminės dangos valymas

Patalpoje esanti kiliminė danga suteikia jaukumo ir patogumo jausmą. Geriausias būdas atnaujinti kiliminę dangą yra giluminis valymas, atliekamas profesionalų, su specializuota įranga. Tiek ofise, tiek namuose, norint mėgautis jos teikiamu komfortu, kiliminę dangą reikėtų plauti 1-2 kartus per metus, priklausomai nuo vaikščiojimo intensyvumo. Profesionalus valymas prailgina kiliminės dangos gyvavimo laiką, nes dulkės labiau linkusios prilipti prie nešvaraus paviršiaus nei švaraus.

Kodėl reikalingas kiliminės dangos valymas?

Valymo metu yra pašalinamas visas susikaupęs purvas, dulkės, mikrobai, išvalomos dėmės. Danga išvaloma iš giliai, atsinaujina šereliai, susidaro naujumo įspūdis. Reguliariai valoma kiliminė danga įtakoja ne tik emocinę būklę, bet ir sveikatą.

kiliminės dangos valymas

Kaip mes atliekame kiliminės dangos valymą?

Kiliminę dangą plauname pasitelkdami specializuotą, priešingai besisukančių šepečių, įrangą. Šis valymo būdas skiriasi nuo kitų tuo, kad šepečių pagalba yra atkeliami visi šereliai, taip visas purvas, plaukai ir dulkės išvalomos iš daug giliau. Šiuo valymo būdu naudojama mažiau vandens ir  chemijos, nes šepečių pagalba nešvarumai yra iškeliami į paviršių dar prieš ploviklio naudojimą. Po ploviklio ir pakartotinio šerelių išpurenimo, danga skalaujama karštu vandeniu. Taip galutinai ištraukiami visi nešvarumai.

Call Now Button