Prekių pirkimo-pardavimo taisyklės

Mielas Pirkėjau,
Malonu, kad užsukote į mūsų elektroninę parduotuvę. Siūlome Jums valymo įrankius bei priemones, greitam ir efektyviam tvarkymuisi.
El. Parduotuvės rekvizitai yra:
MB „Švaru švaru“
Topolių g. 14, Mokolų km. Marijampolė
Įmonės kodas 303973358
PVM kodas LT100011625219

1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Šios elektroninės parduotuvės taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir Pardavėjui (toliau – Pardavėjas) juridiškai privalomas dokumentas, kuriame nustatomos Šalių teisės ir pareigos.
1.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias Taisykles. Apie Taisyklių pasikeitimus Pirkėjas informuojamas elektroninės parduotuvės tinklapyje.
1.3. Pirkti el. parduotuvėje turi teisę:

  • Veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
  • Nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis;
  • Juridiniai asmenys;
  • Visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.

2. PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

2.1. Pirkimo-pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta, kuomet Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje suformuoja ir pateikia prekių užsakymą, prieš tai susipažinęs su šiomis taisyklėmis.
2.2. Neatskiriama pirkimo-sutarties dalimi yra:

  • Jūsų užsakymo duomenys – pasirinktų prekių krepšelis, Jūsų (pirkėjo) vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, prekių pristatymo adresas ir kiti Jūsų duomenys bei pirkimo pasirinkimai, kuriuos Jūs pateikiate užsakymo metu;
  • Informacija apie prekę ir kainą, pateikiama El. parduotuvėje prie Jūsų išsirinktos prekės;
  • Informacija apie prekių pristatymą, terminus ir pristatymo kainą, pateikiama užsakymo lange, Jums pasirinkus pristatymo būdą;
  • Užsakymo patvirtinimas, kurį atsiunčiame Jums el. paštu;

3. PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS

3.1. Pirkėjas gali pasirinkti ir užsisakyti bet kurią prekę/prekes iš El. parduotuvėje pateikiamų prekių.
3.2. Pirkėjas, naudodamasis El. parduotuvės paslaugomis, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo sutarties taisyklėmis ir privalo jų laikytis.
3.3. Pirkėjas El. parduotuvės registracijos formoje privalo pateikti išsamius ir teisingus duomenis. Jeigu bus pasikeitę Pirkėjo asmens duomenys ir Pardavėjas apie tai nebus informuota, Pirkėjas prisiima visą dėl to kylančią nuostolių riziką.
3.4. Pirkėjas atsako už visus savo veiksmus, atliktus naudojantis El. parduotuve.
3.5. Tam pačiam asmeniui draudžiama naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis keliais vardais.
3.6. Pirkėjas privalo būti nurodytoje vietoje, nurodytu laiku ir priimti užsakytas prekes.
3.7. Pirkėjas įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims savo registracijos bei prisijungimo duomenų. Jeigu Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, privalo nedelsiant informuoti El. parduotuvę el. paštu  arba telefonu +370 61022533. El. parduotuvė neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus pasinaudojus Pirkėjo prisijungimo duomenimis iki informavimo momento. Tokiu atveju El. parduotuvė ir turi teisę laikyti, kad veiksmus El. parduotuvėje atliko Pirkėjas.
3.8. Pardavėjas neatsako už trečiųjų asmenų veiksmus, kai pasinaudoję Pirkėjo bankininkystės sistema, jie sudaro pirkimo – pardavimo sutartis pasinaudodami El. parduotuvės paslaugomis.
3.9. Kad galėtume pasiūlyti Pirkėjui visavertes paslaugas mūsų svetainėje, prašome leisti įrašyti Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) informaciją (slapukus, angl. „cookies“). Įrašyta informacija bus naudojama atpažinti Pirkėją, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkti svetainės lankomumo statistiką. Pirkėjas bet kada gali peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat, turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju, kai kurios svetainės funkcijos Pirkėjui gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą, bet kada galima atšaukti, pakeičiant savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipiantis į El. parduotuvę, bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

4. PARDAVĖJO TEISĖS ĮSIPAREIGOJIMAI

4.1. Jeigu registracijos metu ar vėliau pateikiami melagingi, netikslūs, klaidinantys ar ne visi prašomi pateikti duomenys, arba Pirkėjas nesilaiko kitų įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse, Pardavėjas turi teisę nedelsiant panaikinti registraciją ir ištrinti Pirkėjo duomenis arba apriboti kliento teisę naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Už Pirkėjo pateiktų neteisingų duomenų sukeltus padarinius atsako tik Pirkėjas.
4.2. Pardavėjas pasilieka teisę:
4.2.1. Be išankstinio perspėjimo, sustabdyti arba nutraukti Pirkėjo registraciją ir naudojimąsi El. parduotuvės paslaugomis, jei yra pagrindo manyti, kad Pirkėjas užsiima neleistina veikla ar kitaip bando pakenkti Pardavėjo darbui arba stabiliam veikimui;
4.2.2. Susidarius svarbioms aplinkybėms, laikinai arba iš viso nutraukti El. parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešus Pirkėjui.
4.3. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui naudotis El. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
4.4. Pardavėjas, susidarius nenumatytoms aplinkybėms, negalėdamas Pirkėjui pristatyti užsakytos prekės įsipareigoja Pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę. Pirkėjui atsisakius priimti prekės analogą, sumokėti pinigai grąžinami per 3 (tris) darbo dienas, jeigu Pirkėjas yra padaręs išankstinį apmokėjimą.

5. PREKIŲ UŽSAKYMAS, KAINOS IR APMOKĖJIMAS

5.1. El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
5.2. Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Apmokėti“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia laišką Pirkėjo nurodytu el. paštu, kuriuo nurodo, jog užsakymas priimtas.
5.3. Pirkėjas pastebėjęs užsakyme klaidą arba norėdamas užsakymą anuliuoti, privalo nedelsdamas susisiekti telefonu 861022533 arba el. paštu info@svarusvaru.lt.
5.4. Prekių kainos el. parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais, įskaitant PVM. Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas.
5.5. Pirkėjas atsiskaito už prekes naudodamasis internetine bankininkyste.

6. PREKIŲ PRISTATYMAS

6.1. Prekes pristatome užsakymo pateikimo metu Jūsų pasirinktu būdu. Į pasirinktą  Omniva pašto terminalą visoje Lietuvoje arba galimas atsiėmimas vietoje, Marijampolėje.
6.2. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjui per 3-5 d.d. po prekių apmokėjimo.
6.3. Visų parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme. Pardavėjas neatsako už tai, jog elektroninėje parduotuvėje esančių prekių spalva, forma ar kiti parametrai gali neatitikti realaus prekių dydžio, formos ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių.
6.4. Pirkėjui atsisakant prekės pirkimo-pardavimo sutarties, Pirkėjui grąžinamos visos jo sumokėtos sumos, įskaitant Pirkėjo sumokėtas prekės pristatymo išlaidas.

7. PREKIŲ GRĄŽINIMAS

7.1.  Kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo jų gavimo dienos. Parduotų nekokybiškų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso nuostatomis.
7.2. Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:
7.2.1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
7.2.2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
7.2.3. Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
7.2.4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
7.2.5. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų;
7.2.6. Prekių grąžinimas vykdomas Pardavėjo nustatytu būdu per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai prekė nekokybiška – tokiu atveju vykdomas prekių grąžinimas per įstatyminį garantinį terminą);
7.3. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis Civilinio kodekso 6.22810 straipsnio 1 dalimi;
7.4. Už Pirkėjo priimtas, bet vėliau atsisakytas prekes sumokėti pinigai grąžinami į Pirkėjo sąskaitą ne vėliau kaip per 5 (penkias) dienas nuo prekės grąžinimo Pardavėjui dienos, nebent Pardavėjas ir Pirkėjas susitaria kitaip.

8. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

8.1. Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.
8.2. Šioms Taisyklėms ir santykiams tarp Šalių šių Taisyklių atžvilgiu taikomos ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.
8.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.
8.4. Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias Taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir Šalių valios nepriklausančių aplinkybių (Force major).

Kilus papildomiems klausimas skambinkite numeriu 861022533 arba rašykite el. paštu info@svarusvaru.lt

Call Now Button